Kapat
Türkçe

Worth The Hype Waterproof Mascara

Nyx

₺0,00
Ürün Hakkında

Let your lashes speak for themselves with NYX Professional Makeup Worth the Hype Waterproof Mascara. Effortless to apply and comfortable to wear, our buildable lengthening and volumizing mascara features a waterproof formula that gives you fuller-looking lashes that feel feathery-soft. This waterproof mascara doesn’t just live up to the hype; it also stands up to rain, sweat, and tears too! Plus, the tapered tip lets you brush, build and lengthen even the littlest baby lashes at the inner corner of your eyes.

Brush the spoolie through your lashes from root to tip, adding layers if desired.

Yorumlar
Nageee
Yorum Sayısı: 8
9.02.2021 00:32
çok beğendim
Fırçası kıl yapıda. Ben baya sevdim. Güzel hacim veriyor. Birkaç kat uyguladığım halde topaklanma yapmadı. Siyah yoğunluğu güzel. Yapısı kuru değil. Gün içinde akma bulaşma yapmadı. Çok beğendim
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Aleyna22
Yorum Sayısı: 14
7.02.2021 20:30
Mutlaka deneyin 💕
Kirpikleri ayırarak simsiyah yapıyor. Akma-bulaşma yapmıyor bu konuda emin olabilirsiniz. Kirpiklere gerçekten de yüksek hacim veriyor. Kısa ve inatçı kirpiğe sahip kişiler de denemeli. Suya dayanıklı olması da çok iyi ve de topaklanma yapmıyor. Mutlaka alın, pişman olmazsınız.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
KardelenOz
Yorum Sayısı: 10
2.02.2021 00:26
Yüksek hacim
Siyah yoğunluğu çok güzel. Fırça yapısı sayesinde kirpiklere yüksek hacim veriyor. Birkaç kat sürünce topaklanma yapmıyor. İndirimli fiyatı da bu maskara için oldukça uygun bence.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (1)
Yorumunuzu yazın Formu Gizle
  • Sadece Kayıtlı Müşteriler Değerlendirme Yapabilir
*
*
  • Kötü
  • Çok İyi