Kapat
Türkçe

User Page

NELER VAR

Burası sensiz boş kaldı. Hadi ilk iletini ekle.

MY REVIEWS

Metal Liquid Lip Colour / 01 Rosy Nude
11.02.2021 20:09
Çok beğendim
Metalik bir yapısı var ama çoook güzel. Günlük kullanıma da uygun bence ama ben genelde dışarı çıkarken, özel buluşma makyajlarımda kullanıyorum.  Rosy nude rengi çok güzel. Yapısı yumuşak, dudakları asla kurutmuyor. Esmer tenli olmama rağmen kötü durmadı. Çok beğendim
Face & Body Glitter / Copper
11.02.2021 20:07
Memnunum
Rengi çok güzel. Ben esmer olduğum halde çook güzel oldu. Göz makyajlarıma hava katmak için kullanıyorum. pigmentasyonu yüksek olduğu için minik bir parça uygulamak bile yetiyor. Boyu küçük gibi görünse de uzun süre gidiyor yani. Yazın omzu açık kıyafetlerde omzuma da hafif hafif sürüyorum, bronz bir aydınlık sağlıyor aslında. Baya memnunum
11.02.2021 20:05
Fiyat-performans👍
Herkes gibi ben de bu fixing spreyi çok seviyorum. Gerçekten de makyajın kalıcılığını artırıyor. Hem makyaj öncesi tonik gibi hem de makyaj sonrası sabitleyici olarak kullanıyorum. Glitterlı göz makyajlarımda gözlerime bile sıkıyorum uzaktan🙈 Baya başarılı, tam bir fiyat performans ürünü. Severek kullanıyorum. Ben de alerji yapmadı. 20 yaş üstüne uygun bence.
11.02.2021 20:02
Alınabilir bir fondöten
Uygun fiyatlı bir fondöten. Benim gibi normal cilt yapısına sahip olanlar rahatlıkla alabilir. Ton olarak koyu fakat esmer olduğum için bana tam uydu. Kapatıcılığı orta diyebilirim.  Cildi kurutmuyor, nemlendirici özelliğe sahip. Kokusu güzel. Yapısı da güzel, cilde kolayca uygulayıp dağıtabiliyorsunuz. Alınabilir
Holographic Halo Finishing Powder
11.02.2021 19:59
Mutlaka alın
Pudra diye geçiyor ama toz highlighter gibi bence. Toz yapısı var. Cilde doğal ve canlı bir aydınlık veriyor. Açıkçası ben çok beğendim. Toz şeklinde olması, uygulamayı da kolaylaştırıyor. Aydınlık derecesi de öyle abartı değil, temiz ve doğal duruyor ama bayıldım gerçekten harika aydınlatıyor. Toz olduğu için az kullanın bence böylelikle uzun süre gidiyor. Tam bir fiyat performans ürünü. Mutlaka alın, pişman olmazsınız.
Creamy Eye Treatment with Avocado
11.02.2021 19:52
Az miktarda uygulayın
Normal cilt tipine sahibim ama yine de her ürünü kullanamıyorum. İlk başta tereddüt ederek alsam da çok memnun bir şekilde kullanıyorum. Herhangi bir alerji sivilce vs yapmadı. 20-30 yaş arası kullanabilir bence. Bir de yapısı sanki yoğun geldi bana; bu yüzden üründen az miktarda kullanmanız sizin için iyi olacaktır. Nemlendirmesi güzel.
Graphik Ink Liner
11.02.2021 17:35
Pahalı ama güzel
Benim gibi eyeliner çekerken zorlananlar için iyi bir seçenek. Siyah yoğunluğu çok güzel ve başarılı. Keçe uçlu gibi bir eyeliner. Herhangi bir akma bulaşma yapmadı bende. Sadece fiyatı çok fazla bence bir eyeliner için 😒 Uzun süre gidiyor, yine de sevdim.
11.02.2021 17:25
Çok sevdim 🤎
Esmer tenli olduğum için kaşlarımı boyamak için uygun kalem seçmek zor oluyor 🙈 Espresso rengi bana tam uydu. Kalem kısmıyla kaşları doldurmak çok kolay ve güzel renk veriyor. Diğer ucundaki fırça kısmı ile kaşları taramak ve son şekli vermek de kolay. Dolgun ve belirgin kaş görünümü için denemelisiniz :)
11.02.2021 17:21
Başarılı 🤩
Renkli gözle mutlaka almalı :) Gözlerim yeşil, bu tonlar daha da rengi ortaya çıkarıyor. İster gelin makyajı, özel gün makyajı, ister günlük her durumda kullanılabilir bir palet. Az tozutuyor. Fiyatı oldukça uygun, palette minik aynasının bulunması da daha kullanışlı yapıyor. Baya sevdim.