Закрити
Ukrainian

User Page

MY LOOKS

No post found

MY REVIEWS

11.02.2021 21:14
Bayıldım 💙
Kremsi yapısı dolayısıyla sürümü oldukça kolay. Rengi, pigmentasyonu baya güzel. Kalıcılığını da başarılı buldum. Açık buğday tenli olmama rağmen bence çok yakıştı 🤩 Günlük makyajımda da kullanıyorum.
11.02.2021 21:12
MÜKEMMEL!
Mükemmel bir palet gerçekten. Renkler harika, kahve pudra tonları mevcut. Dokusu da çok güzel böyle ipeksi dokunuş sağlıyor resmen. Tozutma yapmıyor. Pigmentasyonu yüksek, güzel bir ürün. Renklerin kalıcılığı muhteşem. Fiyatı da performansına göre uygun bir ürün.
10.02.2021 22:31
alın mutlaka
Fırçası çok güzel. Kirpiklere muhteşem hacim veriyor. Aynı zamanda tek tek ayırıyor. Tek kat sürüşte bile kirpikleri harika yapıyor. Topaklanma yapmıyor. Yapış yapış his bırakmıyor, akma bulaşma yapmıyor. Fiyat performans ürünü almak lazım
10.02.2021 22:25
Baya sevdim
Benim gibi kuru ciltlerin seveceği bir günlük yüz kremi. Yapısı çok iyi, hafif. Ciltte yapış yapış bir his bırakmıyor, cildi yumuşacık yapıyor. Kokusu da güzel, baymıyor. Bazen makyaj öncesi primer gibi de kullanıyorum. Baya sevdim
Harika parlıyorrr
Yapısı yumuşak, sürümü oldukça kolay. Tam bir makyaj tamamlayıcı. Dokusu çok hoşuma gidiyor, yumuşacık. Işıltısı da abartı değil, az sürdüğünüzde doğal bir görünüm sağlıyor. Mutlaka almak lazım. Her yaşa uygun ışıltısı var.
KIKO SMART COLOUR BLUSH / 10
10.02.2021 21:35
Far olarak bile kullanıyorum 😍
tonu çoook güzel! Açık buğday ve buğday tenlilere çok yakışacak bir allık. Yapısı dokusu çok güzel, yumuşacık ve toz halinde. Allık ama ben far olarak bile kullanıyorum bazen. Rengi pigmentasyonu başarılı.
Softening Toner Goodbye Dry
10.02.2021 21:33
Kuru ciltler denesin
Benim de cildim kuru, bu yüzden tercih ettim. Kuru cildimi daha da kurutmadan, germeden güzelce nemlendiriyor. Düzenli kullanımda etkili, cildi güzel temizliyor. Aynı zamanda yumuşacık da yapıyor. Herhangi bir alerji sivilce vs yapmadı
10.02.2021 21:31
Dövmeyi bile kapatıyor
Ciltteki çil, leke, dövmeleri bile kapatabilen bir fondöten. İlk aldığımda elimdeki dövme üzerinde denedim ve Kapatıcılığı inanılmaz gerçekten. Yapısı yoğun sayılır, benim cildim kuru belki bu yüzden yapısı bana tam uydu. Herhangi bir alerji yapmadı. Bence her yaş kullanabilir.
10.02.2021 21:28
Alın, aldırın 👍
kalıcılığı gerçekten mükemmel. Yapısı kremsi. Rengi inanılmaz güzel görünüyor. Buğday-açık tenliler mutlaka denesin. Pigmentasyonu başarılı bir far. Far bazı olmadan bile mükemmel kalıcılık sağlıyor sırf bunun için bile alabilirsiniz. Fiyatı da uygun.
Latex Shine Lip Lacquer / 12
10.02.2021 21:25
baya güzel
Mat bir yapısı var. Dudakta asla yapış yapış bir his bırakmıyor. Rengi bir süre sonra koyu fuşya gibi oluyor. Koyu gibi ama inanılmaz güzel. Benim gibi açık buğday tenlilere çoook yakışacaktır. Dokusu, kokusu, yapısı harika. Gloss değil de ruj gibi, baya güzel