Закрити
Ukrainian

User Page

MY LOOKS

No post found

MY REVIEWS

Couture Drama Eye Shadow Palette
01.02.2021 15:37
Çok beğendimmm!
Renkler çok güzel ve kullanışlı. Pigmentasyonu yüksek, tozutma yapmıyor. Kadifemsi bir dokusu var. Sürümü kolay. Kokusu bile güzel. Renkleri kullanışlı, her konseptte kullanılabilir bence.  Çok beğendimmm!
01.02.2021 15:35
çok güzel!
rengi ve pigmentasyonu çook başarılı. Blankety rengini ayrı sevdim. Nude makyajlarla harika bir tamamlayıcı. Dokusu güzel, kremsi bir yapısı varr. Mat değil.  Canlı bir renk veriyor. Kapatıcılığı güzel.
Daily Reviving Concentrate
01.02.2021 15:32
Etkisi harika
Fiyatı biraz yüksek ama etkisi güzel. Cilde gerçekten de aydınlık ve canlı bir görünüm veriyor. Kokusu da güzel. Yağ-serum benzeri yapısı var ama cilt tarafından emiliyor, yapış yapış his bırakmıyor. Ben çok sevdim. İndirimlerde alabilirim ancak :(
Intense Natural Lip Perfector
01.02.2021 15:29
Çok güzel ama biraz pahalı :(
Çok başarılı bir dudak ürünü. Dudaklarıma iyi geldi çok güzel nemlendiriyor. Yapış yapış bir his bırakmadan pürüzsün görünüm sağlıyor. Fiyatı biraz yüksek geldi, indirimlerde alacağım tekrardan.
Fiyatını hak ediyor :)
Çoook güzel bir fondöten. Denediklerim arasında en iyisi olabilir. Cildi bunaltmıyor, kalıp gibi durmuyor aksine ciltte çok güzel bütünleşiyor. Kapatıcılığı orta-yüksek. Kokusu güzel, rahatsız etmiyor.  Cilde kolayca dağılıyor. Ben genelde fırça kullanıyorum. 011 rengi tenime tam uydu. Fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
01.02.2021 15:24
Biraz pahalı :(
Dudakta yapış yapış yada yağlı bir his bırakmıyor. Dudakları güzel nemlendiriyor kurutmuyor. Kokusu da çok güzel dokusu da yumuşacık. Sadece biraz pahalı onun dışında çok sevdim.
01.02.2021 15:22
Çok kullanışlı!
Her makyajda kullanılabilecek çok güzel kahverengi tonları var bu palette. Her makyajın tamamlayıcısı renkler içeriyor ve bu kahve tonları özellikle renkli gözlerde daha hoş duruyor. Buğulu bir makyaj için bu far paletine mutlaka bakın. Tozutma yapmıyor, pigmentasyonu da fena değil.
01.02.2021 15:19
Rengi harika
Fiyatı çook yüksek :( Onun dışında başarılı bir ruj. Rengi, pigmentasyonu güzel ve oldukça başarılı. 999 Ultra dior rengini önerdi bana Myelecta. Heyecan veren buluşmalarda vazgeçilmez bir parça olabilir. Dudakları kurutmuyor, güzel bir şekilde nemlendirerek renk veriyor. Kalıcılığı da yüksek bir ruj; ancak biraz
pahalı :((
Beauty Elixir - Travel Size
01.02.2021 15:16
Mis gibi hissediyorsunuz :))
Fiyatı biraz pahalı ama etkisi çok güzel. İçeriği temiz bir ürün. Sprey şeklinde olduğu için kullanımı kolay. Kokusu güzel, bitkisel kokuyor.  Verdiği cilt hissi güzel. Cildi nemlendiriyor ve ferahlatıyor. Tazelenmiş mis gibi hissediyorsunuz :)
01.02.2021 15:12
Başarılı!
Eğimli fırçası sayesinde hacimli ve tek tek ayrılmış bir kirpik görüntüsü sağlıyor. Topaklanma yapmıyor. Fırça şekli sayesinde uçtaki kirpiklerime bile ulaştı. Birkaç kat sürdüğümde yoğun ve güzel bir görünüm veriyor. Çok sevdim!