Kapat
Türkçe

Prep + Prime Fix Plus Makya Sabitleyici Sprey

MAC

₺0,00
Yorumlar
YelizYeşil07
Yorum Sayısı: 9
11.02.2021 20:05
Fiyat-performans👍
Herkes gibi ben de bu fixing spreyi çok seviyorum. Gerçekten de makyajın kalıcılığını artırıyor. Hem makyaj öncesi tonik gibi hem de makyaj sonrası sabitleyici olarak kullanıyorum. Glitterlı göz makyajlarımda gözlerime bile sıkıyorum uzaktan🙈 Baya başarılı, tam bir fiyat performans ürünü. Severek kullanıyorum. Ben de alerji yapmadı. 20 yaş üstüne uygun bence.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Nageee
Yorum Sayısı: 8
9.02.2021 00:27
Seviyorum 😊
Sprey şeklinde olduğu için çok kullanışlı. Cildi rahatlatıp tazeleyen ve sıktığınızda ciltte yayılıp hemen emilen bir yapısı var. Makyaj öncesi de sonrası da kullanıyorum. Cildim hassas yapıda ama  bu iyi geliyor. Sivilce yapmadı ben de
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Aleyna22
Yorum Sayısı: 14
7.02.2021 17:38
Çok başarılı
Sivilce problemim olduğu için her ürünü kullanamıyorum fakat bu MAC fix plus sprey cildime çok iyi geliyor. Cildimi yatıştırıp tazeliyor. Cildim yağlı olduğu için makyajdan önce de sonra da kullanıyorum, fondötenin parlamasını önlüyor, kalıcılık sağlıyor.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
KardelenOz
Yorum Sayısı: 10
2.02.2021 00:28
en sevdiğim
Yanımdan ayırmam! Herkesin sevdiği MAC Fix Plus benim de favorim. Etkisini çok seviyorum. Makyaj öncesi de sonrası da kullanıyorum. Cilde güzel nem ve ferahlık veriyor. Sprey olduğu için kolay kullanılıyor.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
ilknur
Yorum Sayısı: 10
1.02.2021 21:34
Başarılı bir ürün
İndirimlerde aldığım bir ürün. Sprey formunda olması kullanımını kolaylaştırıyor. Cildi ferahlatıyor güzel nem sağlıyor. Özel gün makyajlarında kullanıyorum. Kalıcılığı artırıyor.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
jansulubirblog
Yorum Sayısı: 30
31.01.2021 23:53
Olmazsa olmaz!
Kalıcı makyajların olmazsa olmaz ürünü. Hem makyaj öncesi primer olarak hem de makyaj sonrası sabitleme spreyi olarak kullanıyorum. Makyaj kalıcılığını gerçekten de artırıyor. İndirimlerde takip ettiğim ürünlerden biridir. Mini boyları da oldukça kullanışlı. Sprey  formunda bir ürün. Cilde kolay dağılıyor ve ferahlık veriyor. Cildi yatıştırıyor.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Yorumunuzu yazın Formu Gizle
  • Sadece Kayıtlı Müşteriler Değerlendirme Yapabilir
*
*
  • Kötü
  • Çok İyi