Kapat
Türkçe

Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil / Chocolate

Nyx

₺89,99
Ürün Hakkında

Fill, define, tame, build! NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil does it all! This first-of-it's-kind brow pomade pencil features a teardrop shaped tip on one end for drawing precise hairs, lining, shading and filling, plus the cutest micro paddle brush on the other end for fluffing and blending. The smooth waxy pomade formula coats every hair creating blendable texture so you can build your bushy boy brows like a pro! Whether you need to define and tame unruly eyebrows our build some new arches from scratch, Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil will be a total game changer for you.

Yorumlar
jansulubirblog
Yorum Sayısı: 30
31.01.2021 21:24
Kaşları güzel dolduruyor!
Myelecta sayesinde tam da istediğim gibi ten rengime uyan bir kaş kalemi  buldum. Bendeki rengi chocolate. Asansörlü olduğu için kullanımı çok kolay. Önce kalem kısmıyla kaşlarımı dolduruyorum ardından diğer fırça kısmıyla kaşlarımı dağıtarak şekillendiriyorum.  Yapısı kremsi bu yüzden de sürümü kolay. Mat bir bitişi var. Renk pigmentasyonu da başarılı. Memnun kaldım :)
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
* MATİAS *
Yorum Sayısı: 7
29.01.2021 16:06
tam da kaşlarıma uydu! :)
Sevdim bu kalemi! Yumuşak kremsi dokusu var. Kalemin mat bitişiyle gerçekten doğal görünümlü kaş makyajı yapabildim.  Rengi 'Chocolate' - Buradan önerildi bana, sipariş ettim, geldi ve tam da kaşlarıma uydu! Bu tür ürünlerde kendine uygun rengi bulmak çok zor gerçekten. Özellikle pandemi döneminde. O yüzden renkli kozmetik önerilerimi hep buradan alıyorum ❤
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Yorumunuzu yazın Formu Gizle
  • Sadece Kayıtlı Müşteriler Değerlendirme Yapabilir
*
*
  • Kötü
  • Çok İyi