Закрити
Ukrainian

Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil / Chocolate

Nyx

$14.94
Деталі

Fill, define, tame, build! NYX Professional Makeup Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil does it all! This first-of-it's-kind brow pomade pencil features a teardrop shaped tip on one end for drawing precise hairs, lining, shading and filling, plus the cutest micro paddle brush on the other end for fluffing and blending. The smooth waxy pomade formula coats every hair creating blendable texture so you can build your bushy boy brows like a pro! Whether you need to define and tame unruly eyebrows our build some new arches from scratch, Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil will be a total game changer for you.

Reviews(2)
jansulubirblog
Total Reviews (30)
31.01.2021 21:24
Kaşları güzel dolduruyor!
Myelecta sayesinde tam da istediğim gibi ten rengime uyan bir kaş kalemi  buldum. Bendeki rengi chocolate. Asansörlü olduğu için kullanımı çok kolay. Önce kalem kısmıyla kaşlarımı dolduruyorum ardından diğer fırça kısmıyla kaşlarımı dağıtarak şekillendiriyorum.  Yapısı kremsi bu yüzden de sürümü kolay. Mat bir bitişi var. Renk pigmentasyonu da başarılı. Memnun kaldım :)
Was this review helpful? Yes No (0)
* MATİAS *
Total Reviews (7)
29.01.2021 16:06
tam da kaşlarıma uydu! :)
Sevdim bu kalemi! Yumuşak kremsi dokusu var. Kalemin mat bitişiyle gerçekten doğal görünümlü kaş makyajı yapabildim.  Rengi 'Chocolate' - Buradan önerildi bana, sipariş ettim, geldi ve tam da kaşlarıma uydu! Bu tür ürünlerde kendine uygun rengi bulmak çok zor gerçekten. Özellikle pandemi döneminde. O yüzden renkli kozmetik önerilerimi hep buradan alıyorum ❤
Was this review helpful? Yes No (0)
Write your own review Hide Review Form
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent