Kapat
Türkçe

Eyeshadow Palette - Brown Tones - 5 Colours

NEW WELL

₺0,00
Yorumlar
YelizYeşil07
Yorum Sayısı: 9
11.02.2021 17:21
Başarılı 🤩
Renkli gözle mutlaka almalı :) Gözlerim yeşil, bu tonlar daha da rengi ortaya çıkarıyor. İster gelin makyajı, özel gün makyajı, ister günlük her durumda kullanılabilir bir palet. Az tozutuyor. Fiyatı oldukça uygun, palette minik aynasının bulunması da daha kullanışlı yapıyor. Baya sevdim.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
ayşegüngör
Yorum Sayısı: 8
10.02.2021 00:29
Kullanışlı
Tek renkli gözler ve açık tenler için değil bence, esmer ve kahverengi gözler bile kullanabilir. Kahverengi göz rengimi bu tonlar daha da ortaya çıkardı o yüzden renkleri çok sevdim. Az tozutuyor ve dokusu güzel. Fiyatı da oldukça uygun. Günlük kullanıma uygun
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Aleyna22
Yorum Sayısı: 14
7.02.2021 20:26
Alınabilir 👍
Benim gibi renkli gözlü kişilerin sahip olması gereken bir far paleti bence. Bu palet temel renklerden oluşuyor. Gölge için kullanabileceğiniz renkler de var içinde. Az tozutuyor pigmentasyon da fena değil. Alınabilir bir far paleti.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
ilknur
Yorum Sayısı: 10
1.02.2021 22:28
renkleri güzel
Çok az tozutuyor ama renkleri çok güzel ve kullanışlı buldum. Favori far paletim. Fiyatı da oldukça uygun. Renk canlılığı da güzel sayılır. Küçük ayna kısmı olması da kullanımını kolaylaştırıyor.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
jansulubirblog
Yorum Sayısı: 30
1.02.2021 15:22
Çok kullanışlı!
Her makyajda kullanılabilecek çok güzel kahverengi tonları var bu palette. Her makyajın tamamlayıcısı renkler içeriyor ve bu kahve tonları özellikle renkli gözlerde daha hoş duruyor. Buğulu bir makyaj için bu far paletine mutlaka bakın. Tozutma yapmıyor, pigmentasyonu da fena değil.
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0)
Yorumunuzu yazın Formu Gizle
  • Sadece Kayıtlı Müşteriler Değerlendirme Yapabilir
*
*
  • Kötü
  • Çok İyi