Закрити
Ukrainian

Dream Satin BB Krem / Light

Maybelline

$0.00
Her güne güzel bir cilt görünümüyle başla! 8'i 1 arada formulü ile Dream Satin BB Krem cilde kusursuz bir görünüm verir. Dream Satin BB Krem cildi nemlendirir, hafif formülü ile renk eşitsizliklerini dengeler, cilde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm verir, içeriğindeki SPF 30 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.
Деталі

Her güne güzel bir cilt görünümüyle başla! 8'i 1 arada formulü ile Dream Satin BB Krem cilde kusursuz bir görünüm verir.
Dream Satin BB Krem cildi nemlendirir, hafif formülü ile renk eşitsizliklerini dengeler, cilde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm verir, içeriğindeki SPF 30 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korur.

Reviews(3)
Nageee
Total Reviews (8)
09.02.2021 0:21
Tonu tam oldu
Benim tenim çok açık renk olduğu için light tonu bana tam oldu. Cilde canlı ve parlak bir görünüm veriyor. En güzeli de hem pürüzsüz hem de doğal gösteriyor. Yapısı hafif, tek kat uygulayabilirsiniz. Kapatıcılığı fena değil
Was this review helpful? Yes No (0)
KardelenOz
Total Reviews (10)
02.02.2021 0:36
Yapısı hafif 👍
Yapısı çok hafif, cilde kolay dağılıyor. Kapatıcılığı fena değil hafif diyebiliriz. Dokusu güzel, ciltte kalıp gibi durmuyor. Ten rengime tam uydu. Cilde canlılık verip hafi duruyor. Özellikle yazın kullanmak için birebir 😍
Was this review helpful? Yes No (0)
Jane
Total Reviews (3)
12.01.2021 23:18
iyi bir bb krem
günlük kullanım için uygun. Açık tenim var ve rengi tam bana uygun oldu. bu bb kremin kapatıcılık özelliği hafif, gözenekleri tıkamıyor.
Was this review helpful? Yes No (0)
Write your own review Hide Review Form
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent