Закрити
Ukrainian

Diorshow Iconic Overcurl / 090 Over black

Dior

$0.00
Деталі

Diorshow Iconic Overcurl pushes the limits of curl to the extreme.

Its incurved brush delivers exceptional curling power for instant lash-styling along the entire fringe.

Enriched with K Polymers that boast tensor, sheathing and fixative properties, its volume-boosting formula instantly plumps and shapes lashes for bowl-you-over curl. Its restructuring lash-care ingredients work deeply to deliver even more spectacular curl.

Easy to remove with warm water or makeup remover.

Reviews(4)
MissDerya
Total Reviews (11)
10.02.2021 22:31
alın mutlaka
Fırçası çok güzel. Kirpiklere muhteşem hacim veriyor. Aynı zamanda tek tek ayırıyor. Tek kat sürüşte bile kirpikleri harika yapıyor. Topaklanma yapmıyor. Yapış yapış his bırakmıyor, akma bulaşma yapmıyor. Fiyat performans ürünü almak lazım
Was this review helpful? Yes No (0)
Papatya84
Total Reviews (4)
10.02.2021 18:47
Tek kelimeyle DİOR
şimdiye kadar kullandığım en iyi ve kaliteli maskara! Kirpikleri ayırıyor ve güzel sürülüyor. gözlerim hassas bu yüzden her maskarayı kullanamıyorum. diorshow iconic overcurl hiçbir şekilde gözümde yanma ve hassasiyet yaratmadı. Her makyajda kullanılır bence.
Was this review helpful? Yes No (0)
ilknur
Total Reviews (10)
01.02.2021 21:32
beğendimm
Fiyatı biraz yüksek ama uzun süre kullanılabilir bir maskara. Kirpiklere çok güzel hacim veriyor ve de uzun uzun gösteriyor. Fırçası ile daha kolay uyguluyorum. Beğendim.
Was this review helpful? Yes No (0)
jansulubirblog
Total Reviews (30)
31.01.2021 20:48
Hacimli Kirpikler
Topaklanma yapmadan hacimli ve uzun bir kirpik görünümü sağlıyor. Genel olarak çok beğendim. Favori kirpik görüntüm; tek tek ayrılmış, çook hacimli ve simsiyah kirpiklerdir. Kat kat sürmeme rağmen topaklanma yapmıyor. Hacim sağlama konusunda oldukça başarılı. Fırçasının şekli sayesinde tüm kirpiklere erişiyor, kullanımı oldukça kolay. Pahalı olması dışında bu maskaradan çok memnunum. Bitmesin diye sadece özel günlerde kullanıyorum  🙈❤️
Was this review helpful? Yes No (0)
Write your own review Hide Review Form
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent