Закрити
Ukrainian

Daily Reviving Concentrate

Kiehl's

$0.00
Деталі

Gün boyunca genç ve aydınlık bir cilt görünümü için çevresel faktörlere karşı cilt savunmasını güçlendirir. Ayçiçeği, Zencefil Kökü ve Tamanu gibi doğadan elde edilen yağların güçlü karışımıyla antioksidan koruma sağlar, cildin gün boyu canlı ve enerjik görünmesine yardımcı olur. %100 Doğal İçerik. Komedojenik değildir.

Kullanım Talimatı: Avucunuzun içine 4-5 damla alın ve avucunuzun içinde ürünü ovalamadan yayın. Nazikçe tampon hareketlerle cildinize eşit şekilde uygulayın. Yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yapın. Daha aydınlık bir cilt için 3 kere hafif tampon hareketlerle yukarı doğru uygulayın.

 

Reviews(2)
KardelenOz
Total Reviews (10)
02.02.2021 0:15
Canlı bir cilt
Cilde aydınlık ve canlı görüntü sağlıyor. Kokusu güzel, yapısı da güzel. Yağ kıvamında ama cilde kolay dağılıyor ve kötü bir his bırakmıyor. Küçük bir ürün ama uzun süre gider bence birkaç damla tüm yüze yetiyor.
Was this review helpful? Yes No (0)
jansulubirblog
Total Reviews (30)
01.02.2021 15:32
Etkisi harika
Fiyatı biraz yüksek ama etkisi güzel. Cilde gerçekten de aydınlık ve canlı bir görünüm veriyor. Kokusu da güzel. Yağ-serum benzeri yapısı var ama cilt tarafından emiliyor, yapış yapış his bırakmıyor. Ben çok sevdim. İndirimlerde alabilirim ancak :(
Was this review helpful? Yes No (0)
Write your own review Hide Review Form
  • Only registered users can write reviews
*
*
  • Bad
  • Excellent